top of page

Kinderboeken

Hier vind je een overzicht van de kinderboeken die ik heb geschreven. Klik op het omslag voor een uitgebreide beschrijving. Houd jij een boekbespreking over een van mijn boeken? Hier vind je meer informatie om jou op weg te helpen!

AVI-bundels

AVI-bundels vol vieze, gekke, grappige en stoere verhalen voor beginnende lezers! Met weetjes en doe-tips.

Illustraties van Heleen Brulot. AVI-nivea M3 t/m E4.

Stink AVI's
Griezel AVI's
Super AVI's

Nieuwe series

Dansschool De Vlinders, voor iedereen die dol is op dansen en optreden (AVI-M4). 

De Wensclub, een nieuwe serie voor meiden 8+, over kinderen die alles op alles zetten om wensen vervullen van anderen.

Ik leer lezen met Zwijsen, een serie leuke, nieuwe AVI-boekjes voor beginnende lezers van verschillende auteurs.

Lola wil dansen
Geen droom is te gek
De geheime wens
Goud op het strand

BFF

Een vrolijke meidenserie voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Over vriendschap, blunders en natuurlijk... verliefd zijn! De boeken zijn los van elkaar te lezen.

Daisy
Sterre
Nina beach bae

Wenslezen

Wenslezen: verhalen die elk kind mee zou willen maken. Voor beginnende lezers.

In elk boek staan tien grappige weetjes of doe-tips. Zo wordt het avontuur helemaal echt!

Het elfje van Jet
Een draak uit een ei
Roos vliegt weg
Een kist vol goud

Lieke

Ieder meisje vindt het fijn om een hartsvriendin te hebben. Iemand met wie je alles kan delen, en gezellige dingen kan doen. Zo’n échte vriendin is heel bijzonder. Maar Lieke is een vriendin voor alle meisjes. Kijk maar op haar website wijzijnvriendinnen.nl!

Lieke in de hoofdrol
Lieke redt de dieren
Lieke is verliefd
Lieke viert feest

LoveStory

Een heerlijke zwijmelserie voor meiden vanaf 11 jaar. In iedere LoveStory lees je een romantisch verhaal dat ook jóú zou kunnen overkomen. De meisjes in LoveStory ontmoeten hun grote liefde op school, op vakantie, in het zwembad... Met liefdestips en testjes!

530x840
Terug naar school
Zoenen met slagroom
bottom of page